Waardering Nog niet gewaardeerd

mannen, cocktails en anders lekkers

Verkoopprijs: € 22,90
Aantal_Paginas....:

mannen, cocktails en anders lekkers

mannen, cocktails en anders lekkers

Voor de liefhebbers van Bridget Jones, You've got mail, Shopaholic en A year in Provence. Voor wie ook al eens tegenslag kende in de liefde, maar in de tegenaanval ging op hoge hakken. Dit boek is pure comfort food en uiterst geschikt om te lezen op vakantie, in de hangmat in een oude tuin, op het vliegtuig, of op de nieuwe plek in de zon van Italië of Frankrijk. Samen met haar Sex & the City-achtige beste (en eerlijke) vriendin Steph probeert Sara haar verdriet te verdrinken in cocktailbar Sips. Waar plots, totaal onverwacht, een blik de hare kruist en niet meer loslaat. Is hij de zoveelste die haar hart zal breken? Of is hij net de rebound relatie die ze nodig heeft? En wat dan met Giovanni?

Beoordelingen

Er zijn geen nog geen recensies voor dit artikel.